Dzięki odważnej strategii projektowania, nienagannej wizji i chęci do nauki możemy oferować najlepsze projekty. Staramy się zrozumieć, aby komunikować się w jasny sposób poprzez przemyślane projektowanie graficzne, stron internetowych, kampani reklamowych drukowanych i cyfrowych. Nieustannie staramy się stawiać sobie i naszym klientom wyzwanie, aby myśleć inaczej, aby dostarczać produkt na najwyższym poziomie.

Jak to robimy?

1
Skontaktuj się nami, opisz dokładnie zamówienie, którym jesteś zainteresowany. Jeśli posiadasz pliki, które mógłbyś nam wysłać – załącz je lub wyślij nam na maila redadstudio@gmail.com. Postaramy się
o dobranie najlepszego rozwiązania
i wyceny. W razie potrzeby zadzwoń - wszystkie konsultacje i wyceny
są darmowe!
2
Wycena projektu. Każdy realizowany przez nas projekt jest wyceniany indywidualnie według widełek z naszego cennika. Wyceny są szacowane
na podstawie poświęconego czasu oraz wymagań klienta.
3
Realizacja. Gdy uda nam się ustalić wszystkie szczegóły związane z wyceną możemy przystąpić do realizacji.
W oparciu na zebrane materiały od klienta tworzymy projekt według ustaleń.
4
Akceptacja. Po stworzeniu projektu przesyłamy produkt do wglądu dla klienta. Na tym etapie masz możliwość również wprowadzenia do projektu swoich poprawek, które następnie wdrożymy.

MARKETING

To najlepsza metoda pomagającą w dotarciu do potrzeb rynku oraz pozyskaniu nowych klientów. Reklama w internecie oraz poza nim jest bardzo ważna w prowadzeniu skutecznego biznesu. W struktury marketingu zaliczamy analitykę, która jest niezbędna do wdrożenia efektywnej reklamy. Razem dobierzemy metodę i przeanalizujemy rynek pod Twój biznes. Stosujemy różne narzędzia w zależności od potrzeb naszego klienta. Kampanie reklamowe, prowadzenie mediów społecznościowych, public relations, reklama digitalowa oraz wiele pochodnych narzędzi marketingowych, które stworzymy pod Twoją markę.

MEDIA

W obecnych czasach social media to jeden z głównych narzędzi dotarcia do klienta. W naszej ofercie znajdziesz pomoc w skutecznym prowadzeniu mediów społecznościowych. Twój wizerunek jest ważny na każdej płaszczyźnie. Dbamy o każdy detal, a z nami Twoje strony w social mediach będą kreatywne i zgodne z aktualnymi trendami, które w sieci zmieniają się bardzo szybko. W naszej ofercie znajdziesz całe spektrum działań. Odpowiednie dobranie materiałów i treści to istotny punkt skutecznych mediów. Możemy poprowadzić Twoje media lub pomóc kreatywnością i wiedzą. Pokażemy Ci metody na prowadzenie mediów oraz na co musisz zwracać uwagę przy realizacji biznesu w sieci.

LOGO

W skrócie identyfikacja wizualna. Twój wizerunek jest bardzo ważny
i istotny w działaniach biznesowych. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni styl i wizualizację Twojego biznesu - w zależności od potrzeb. Dobrze dobrany wizerunek będzie reklamą samą w sobie. Większośc klientów to wzrokowcy, którzy zapamiętują pewne elementy danej marki. Tworzymy kreatywne logotypy oraz całe identyfikacje wizualne. Kompleksowe usługi, które oferujemy od stworzenia księgi znaku do reklamy digitalowej. Pokażemy Ci na ilu płaszczyznach można zareklamować swój biznes i jak skuteczne jest to narzędzie.

www

Strona internetowa to przede wszystkim Twoja wizytówka w sieci. Pierwszy kontakt klienta z firmą odbywa się w wirtualnym świecie. Nie bądź anonimowy i stwórz swoją stronę razem z nami. Kreatywne podejście w połączeniu wiedzy analitycznej pozwoli nam stworzyć dla Ciebie stronę, która oprócz wyglądu będzie funkcjonalana oraz dostępna w sieci. W zależności od Twoich potrzeb dobierzemy najpotrzebniejsze elementy i zadbamy o odpowiedni wygląd zbudowany pod dany biznes. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i zawsze działamy w zgodzie z wizją naszego klienta.

digital

Reklama digitalowa - spot reklamowy, grafika oraz pochodne produkty reklamowe, które widzisz codziennie w sieci. Tworzymy grafiki różnego rodzaju dobrane pod potrzeby naszego klienta. Ten dział jest niekończącą się inspiracją reklamy. Metod oraz narzędzi jest bardzo dużo. Animacje reklamowe, profesjonalne sesje zdjęciowe, tworzenie reklam wideo oraz wszelkich grafik pod różne kampanie digitalowe tworzymy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Stworzymy każdy rodzaj reklamy/grafiki pod Twoje potrzeby niezależnie od rodzaju. Pomożemy Ci również w doborze odpowiedniej i skutecznej metody Twojej reklamy w sieci bądź dostosujemy do rzeczy, które już istnieją. Przygotowujemy też gotowe projekty pod wydruk w Twojej drukarni zgodnie z wytycznymi.

print

Reklama nie ogranicza się tylko w wirtualnym świecie. W biznesie łączymy oba światy reklamy. Wydruki wielkoformatowe, okleiny, wizytówki i wszystkie fizyczne produkty stworzymy pod potrzeby klienta. Tutaj reklama również nie ma ograniczeń, reklamę możemy stworzyć na każdej płaszczyźnie. Niezależnie czy jest to samochód czy budynek. Wszelkie materiały reklamowe tworzymy przy współpracy z najlepszymi drukarniami oraz podwykonawcami. Zajmujemy się też samą realizacją oklein na różnych powierzchniach. Projektujemy kreatywnie tak aby nasze projekty wyróżniały się wśród konkurencji. Wszystkie materiały i projekty konsultujemy z klientem tak aby dobrać je pod dany budżet.